۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
برگزای کرسی‌های نظریه‌پردازی در دانشگاه الزهرا(س) در سال پیش روی تسریع و تسهیل خواهد شد
ارسال شده در تاریخ 1398/06/18
ساعت 03:04
در جلسه مشترک معاون حمایت و امور استان‌های هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره و دانشگاه الزهرا(س) مقرر شد که برگزاری کرسی‌های ترویجی در دانشگاه الزهرا تسریع و مسیر برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی و ترویجی تسهیل شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا(س) در صبح روز یکشنبه 17 شهریور ماه 1398 جلسه ای با حضور آقای دکترعلی‌اکبر مسگر، معاون حمایت و امور استان‌های هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره، خانم دکتر مهناز ملانظری، رئیس وآقای دکتر یدالله اردوخانی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید.
در این جلسه اهمیت برگزاری کرسی ها در دانشگاه و علاقمندی و استقبال اعضاء هیات علمی و دانشجویان دانشگاه الزهرا از این کرسی ها مطرح شد و موضوعات و مسائل پبرامون آن نقد و بررسی گردید.
در این نشست بازبینی و بررسی آیین‌نامه شرایط احراز نظریه‌پردازان و آئین‌نامه کرسی‌های ترویجی مطرح شد و مقرر شد دانشگاه پیشنهادات خود را در این خصوص ارائه نماید .
همچنین در این جلسه مقرر گردید برگزاری کرسی‌های ترویجی تسریع و مسیر برگزاری کرسی‌های تخصصی در این دانشگاه مورد حمایت قرار گرفته و تسهیل گردد و توافق شد که برگزاری همایش تخصصی نظریه‌پردازی و ترویجی در این دانشگاه با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی آقای دکتر سید سعیدرضا عاملی و دبیر هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه پیگیری شود.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:1137
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.