اطلاعیه واکسیناسیون کرونا "ویژه دانشجویان دانشگاه الزهرا"

ارسال شده در تاریخ 1400/06/21
ساعت 09:22
اطلاعیه واکسیناسیون کرونا

اطلاعیه واکسیناسیون کرونا
" ویژه دانشجویان دانشگاه الزهرا"
با توجه به باز شدن سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان سراسر کشور، به اطلاع می رساند دانشجویان همه مقاطع تحصیلی دانشگاه الزهرا می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه نسبت به ثبت نام و انتخاب زمان و مکان تزریق واکسن در محل سکونت خود اقدام نمایند.
نکات قابل توجه:
1- پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه الزهرا دایر بوده و دانشجویان ساکن تهران می توانند این پایگاه یا سایر پایگاه های مستقر در شهر تهران را به عنوان محل مورد نظر خود جهت تزریق واکسن انتخاب نمایند.

2- دانشجویان ساکن شهرستان لازم است جهت دریافت واکسن به نزدیکترین پایگاه واکسیناسیون محل سکونت خود مراجعه نمایند و از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا پایگاه مستقر در آن خودداری فرمایند.

3- در صورت ناموفق بودن فرایند ثبت نام در سامانه واکسیناسیون "اینجا" را کلیک و نسبت به ثبت "نام و نام نام خانوادگی، شماره دانشجویی، شماره تلفن همراه و کد ملی" خود اقدام نمایید تا امکان بررسی و رفع مشکل فراهم گردد. دانشجویان بین الملل به جای ثبت کد ملی شماره گذرنامه خود را وارد نمایند.

4- امکان بروز مشکل در مراحل ثبت نام سامانه salamat.gov.ir به دلیل حجم بالای مراجعه واجدین شرایط وجود دارد، لذا ضروری است در چندین نوبت از شبانه روز برای ورود به سامانه مذکور و ثبت نام اقدام و صرفا در صورت اطمینان کامل از وجود مشکل در ثبت اطلاعات شخصی طبق بند 3 عمل شود.

روابط عمومی دانشگاه الزهرا(س)
 
 
پیامد تغییر رفتار بهداشتی و اجتماعی پس از دریافت واکسن  
 
 
 
 
 
 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:5156
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  راهنمای جامع تلفن های دانشگاه الزهرا    آدرس: تهران، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا ( س )
   
  کدپستی: 1993893973 تلفن: 982188044040+ فاکس: 982188035187+ رایانامه: pr[at]alzahra.ac.ir

  کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال برای دانشگاه الزهرا محفوظ است.