۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
پست الکترونیک و شماره داخلی همکاران کتابخانه مرکزی
 

نام و نام خانوادگی

ایمیل

نام و نام خانوادگی لاتین

شماره تلفن داخلی

مینا حدادی

m.hadadi@alzahra.ac.ir

Mina Hadadi

2228

فاطمه طاهر پور

f.taherpoor@alzahra.ac.ir

Fatemeh Taherpoor

2920

حوریه آقا بابا

h.aghababa@alzahra.ac.ir

horieh Agha baba

2387

مهناز مختاری

mokhtari@alzahra.ac.ir

mahnaz Mokhtari

2925

پریسا جلا

pjala@alzahra.ac.ir

Parisa Jala

2109

زهرا موسوی

z.mosavi@alzahra.ac.ir

Zahra Mosavi

2212

حبییه رسولی

h.rasooli@alzahra.ac.ir

habibeh Rasooli

2107

فرخنده کلانتری

f.kalantari@alzahra.ac.ir

farkhondeh Kalantari

2263

زهرا باقری

z.bagheri@alzahra.ac.ir

Zahra Bagheri

2115

زهرا شمسبد

z.shamsbod@alzahra.ac.ir

Zahra Shamsbod

2115

شمسی محب حوری

sh.moheb@alzahra.ac.ir

Shamsi Moheb Hori

2249

ناهید خاسب

na.khaseb@alzahra.ac.ir

Nahid Khaseb

2423

نیره نوری

n.nori@alzahra.ac.ir

Nayereh Nori

2111

مهدیه رضایی

m.rezaie@alzahra.ac.ir

Mahdieh Rezaie

2438

زهرا نادری

z.naderi@alzahra.ac.ir

Zahra Naderi

2112

نسرین شهبازی

n.shahbazi@alzahra.ac.ir

Nasrin Shahbazi

2214

فاطمه فاتحی

f.fatehi@alzahra.ac.ir

Fatemeh Fatehi

2108

فاطمه کیانی

F.keyani@alzahra.ac.ir

Fatemeh Keyani

2222

هما میرزایی زهد

m.mirzaiezohd@alzahra.ac.ir

Homa Mirzaie Zohd

2213

شمسی هاشم خانی

 

shamsi hashem khani

2783

 
806
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.