دانشگاه الزهرا
نگاهی بر کامیابی ها و ناکامی‌های سال 1397 در نشست هیات رئیسه دانشگاه و اعضای هیات علمی
ارسال شده در تاریخ 1397/12/20
ساعت 19:41
هیات رئیسه دانشگاه الزهرا(س) و اعضای هیات علمی این دانشگاه، روز دوشنبه 20 اسفند سال جاری در نشستی صمیمانه به میزبانی روابط عمومی دانشگاه گردهم آمدند تا کامیابی ها و ناکامی‌های سال را بررسی و در خصوص دلایل آنها تبادل نظر نمایند. در این نشست موارد ذیل مطرح شد

صندوق نیکوکاری دانشگاه الزهرا؛ تضمین سرمایه ، کمک به دانشجو
در ابتدای نشست صمیمانه روز دوشنبه، نماینده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان که عهده دار مدیریت و برنامه ریزی سیاست های مالی صندوق نیکوکاری دانشگاه الزهرا طی یک سال گذشته بوده است، ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ساله این شرکت، مزایا و شرایط عضویت در صندوق نیکوکاری دانشگاه را تبیین و تاکید نمود که مازاد سود ماهیانه سرمایه گذاری در این صندوق صرف امور خیر و کمک به دانشجویان نیازمند می شود.

 
 
 
 
بررسی نگرانی های بازنشستگان دانشگاه الزهرا
آقای دکتر علی رحمانی، معاون محترم اداری و مالی دانشگاه ضمن شنیدن نگرانی برخی همکاران بازنشسته از بدهی های آنها به صندوق های بیمه و بازنشستگی کشوری، به بررسی دلایل آنها پرداخت.
دکتر رحمانی گفت: این بدهی ها به دلیل عدم انتقال صحیح پرداختی های سابق همکاران از صندوق تامین اجتماعی و یا سایر صندوق ها به صندوق بازنشستگی بوجود آمده است و ما از آنها باخبریم. وی ادامه داد: همکاران باید میزان دقیق بدهی خود را از آقای قدسی جویا شوند اما تا اطلاع ثانوی و اعلام نتیجه بررسی های اداری و مالی دانشگاه، از هر پرداختی خودداری نمایند.

تشکر از همکاران و تاکید بر اهداف بلند مدت دانشگاه
خانم دکتر ملانظری، رئیس محترم دانشگاه ضمن اظهار تاسف از تاخیر پیش آمده در برگزاری این دست جلسات و تشکر از تلاش‌های بی وقفه همکاران هیات علمی دانشگاه و مرور کوتاه توفیقات سال 1397 به سوالات همکاران پاسخ داد.
وی در پاسخ به شائبه ضعف دانشجویان در زبان های خارجی گفت: این مهم را از دیرباز در نظر داشته ایم و در صدد راهی برای جبران این ضعف تصمیماتی را اتخاذ نموده ایم که احتمالا از طریق ارائه دروس پیش نیاز این مشکل جبران شود.
رئیس دانشگاه الزهرا ضمن حمایت از استارتاپ های نوپا در کشور، بر اهمیت کمک به مشاغل نوپا و شرکت‌های دانش بنیان تاکید نمود و اعلام کرد: ما در ساختمان 16 آذر فضای مناسبی را برای اشتغال و گسترش استارتاپ ها فراهم آورده ایم و به شکل متمرکز از آنها میزبانی می کنیم. در حال حاضر هم تعداد شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های تحت حمایت دانشگاه الزهرا رو به گسترش است و در آخرین نمایشگاه این حوزه دستاورد خوبی را به نمایش گذاشته ایم.
این نشست صمیمانه که بیش از 2 ساعت به طول انجامید با تشکر مجدد از تلاش همکاران و پذیرایی از آنها به پایان رسید.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:517
تصاویر مرتبط:
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_templateuni_block145
برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
تهران، خيابان ده ونك، دانشگاه الزهرا ( س )
كدپستي : ۱۹۹۳۸۹۳۹۷۳
تلفن : ۹۸۲۱۸۸۰۴۴۰۴۰+
فاكس : ۹۸۲۱۸۸۰۳۵۱۸۷+