بازدید مسئولان فرهنگی وزارت علوم از ویترین موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا(س)

ارسال شده در تاریخ 1400/01/18
ساعت 14:31
بازدید مسئولان فرهنگی وزارت علوم از ویترین موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا(س)


به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا، صبح امروز (چهارشنبه 18 فروردین‌ماه) دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مهندس عسکری مدیرکل پشتیبانی و امور فرهنگی و اجتماعی به همراه دکتر ملانظری رییس دانشگاه و خانم درخشانی مدیر روابط عمومی از ویترین موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا (س) بازدید کردند.
در این بازدید، دکتر ملانظری و خانم درخشانی توضیحاتی در خصوص قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص ویترین موزه و آرشیو دانشگاه از جمله نصب لیبل‌های کیو آر کد جهت اتصال به سایت موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا از طریق اسکن کدها با تلفن همراه و مشاهده اطلاعات تمامی اشیاء ارائه کردند.
دکتر غفاری و مهندس عسکری نیز پس از بازدید از موزه و بررسی ویژگی‌های آن، راه‌اندازی این ویترین با قابلیت‌های نوین را اقدامی شایسته و متفاوت جهت نمایش و ارائه سرمایه‌های معنوی از سوی دانشگاه الزهرا دانستند که می‌تواند الگوی شایسته‌ای برای دیگر دانشگاه‌ها باشد.
گفتنی است؛ ویترین موزه و آرشیو دانشگاه الزهرا (س) شهریورماه سال 99 با حضور دکتر ملانظری ریاست محترم، و اعضاء هیات رئیسه رونمایی شد.
در این ویترین، بیش از 100 هدیه و تقدیرنامه اهدا شده به دانشگاه الزهرا از سوی دانشگاه‌های مختلف جهان و کشورمان به عنوان سرمایه های معنوی دانشگاه در معرض دید قرار گرفته است.
 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:619
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  راهنمای جامع تلفن های دانشگاه الزهرا    آدرس: تهران، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا ( س )
   
  کدپستی: 1993893973 تلفن: 982188044040+ فاکس: 982188035187+ رایانامه: pr[at]alzahra.ac.ir

  کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال برای دانشگاه الزهرا محفوظ است.