ملاقات مجازی ریاست دانشگاه الزهرا با رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا

ارسال شده در تاریخ 1399/12/28
ساعت 10:40
ملاقات مجازی ریاست دانشگاه الزهرا با رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا

دکتر مهناز ملانظری ریاست دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ 24 اسفندماه 1399 با دکتر عبدالحسین فریدون رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا به صورت مجازی دیدار نمود. در این ملاقات که با حضور دکتر پریچهر حناچی مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه برگزار گردید؛ پیشبرد و انجام تعاملات علمی و بین المللی دانشگاه الزهرا با دانشگاه های شرق آسیا مورد بررسی قرار گرفت.
پیش از این، دانشگاه الزهرا با دانشگاه های UPM, USM و UPSI تفاهم نامه همکاری امضا کرده بود و هر 3 تفاهم نامه نیز عملیاتی شدند. 10 مورد همکاری آموزشی و پژوهشی، 5 مورد جلسه با مسئولان دانشگاه ها، 5 مورد اعزام مسئولان و اعضای هیأت علمی دانشگاه به مالزی، 2 مورد همکاری با ایرانیان مقیم مالزی به عنوان استاد مدعو، 7 مورد برگزاری نشستهای تخصصی و کارگاههای آموزشی با ایرانیان مقیم مالزی، 17 مورد پسادکترای ایرانیان فارغ التحصیل مالزی و یک مورد فرصت مطالعاتی ایرانیان مقیم مالزی در دانشگاه الزهرا از جمله همکاری های دانشگاه الزهرا و کشور مالزی می­باشد.
ریاست دانشگاه الزهرا ضمن تبریک عید نوروز و اعیاد شعبانیه، آمادگی این دانشگاه را برای گسترش تعامل علمی و جذب اساتید مالزیایی و ایرانیان مقیم مالزی به منظور همکاریهای آموزشی و پژوهشی و برگزاری وبینارها و همایشهای علمی، با اساتید دانشگاه الزهرا اعلام نمود. وی همچنین با اعلام برگزاری دوره های بین المللی مجازی مدیریت بازرگانی (MBA) ، و همچنین دوره های مجازی آموزش زبان فارسی در دانشگاه الزهرا، آمادگی این دانشگاه را برای پذیرش داوطلبان اعلام اشت.
رایزن علمی کشورمان در شرق آسیا نیز ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با ریاست دانشگاه، به علاقه مندی آن رایزنی برای گسترش ارتباطات دانشگاه الزهرا با اساتید ایرانی مقیم مالزی و اساتید مالزیایی تاکید کرد و با اشاره به این نکته که دانشگاه الزهرا در رشته روانشناسی در سطح شرق آسیا شناخته شده است، افزود: بسیار خوب خواهد بود چنانچه دانشگاه الزهرا در رشته های دیگر نیز به همکاری و تبلیغ در سطح دانشگاههای شرق آسیا بپردازد.
در پایان مدیریت همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه الزهرا گزارشی از همکاری های انجام شده و در دست انجام با دانشگاه های مالزی را ارائه نمود و زمینه های همکاری در حوزه های مختلف را برشمرد. دانشگاه الزهرا با سه دانشگاه UPM، UPSI، و USM تفاهم نامه همکاری امضا نموده، و در راستای اجرایی سازی تفاهم نامه ها با رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا همکاری دارد.
 
 
 
 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:567
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  راهنمای جامع تلفن های دانشگاه الزهرا    آدرس: تهران، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا ( س )
   
  کدپستی: 1993893973 تلفن: 982188044040+ فاکس: 982188035187+ رایانامه: pr[at]alzahra.ac.ir

  کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال برای دانشگاه الزهرا محفوظ است.