۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
دانشگاه الزهرا میزبان پنجمین همایش آموزش عالی کشور شد
ارسال شده در تاریخ 1398/02/15
ساعت 10:01
دانشگاه الزهرا از سوی معاونت آموزشی وزارت علوم فناوری و تحقیقات به عنوان میزبان پنجمین همایش آموزش عالی کشور انتخاب شد.
به نقل از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه؛ پیشنهاد میزبانی این همایش از سوی سرکار خانم دکتر ملانظری، رئیس محترم دانشگاه الزهرا با هدف معرفی هرچه بیشتر توانمندی‌ها و قابلیت‌های این دانشگاه در سطح ملی و بین المللی مطرح شده و پشتیبانی‌های لازم از سوی ایشان صورت گرفت. این
این پیشنهاد در ستاد مربوطه طرح موضوع شده و با موافقت و مساعدت معاونت آموزشی وزارت عتف دانشگاه الزهرا(س) به عنوان میزبان پنجمین همایش آموزش عالی کشور انتخاب گردید و جناب آقای دکتر مهدی سیف برقی، معاون آموزشی دانشگاه الزهرا رسما به عنوان دبیر همایش پنجم معرفی شدند. در روز نهم اردیبهشت ماه سال جاری در پایان مراسم اختتامیه چهارمین همایش آموزش عالی کشور که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، دبیر همایش پنجم، دکتر مهدی سیف برقی پس از معرفی قابلیت ها و امکانات دانشگاه، رسما از تمامی دانشگاه‌های کشور برای شرکت در همایش آموزش عالی در سال1398 دعوت به‌عمل آوردند.
شایان ذکر است؛ همایش‌های قبلی از سال 1395 تا 1398 به ترتیب در دانشگاههای تربیت مدرس، تهران ، شهید بهشتی و شریف برگزار شده است.
روابط عمومی دانشگاه الزهرا به نمایندگی از جامعه علمی دانشگاه الزهرا، میزبانی این همایش ملی را مایه افتخار دانسته و امیدوار است با حمایت تمامی بخش‌ها و واحدها شاهد میزبانی بسیار خوب توسط دانشگاه باشیم.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:291
تصاویر مرتبط:


فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.