۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
جانشین پروری، نمایانگر سیستم سازمانی سلامت است
ارسال شده در تاریخ 1398/01/20
ساعت 18:00
در مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی دانشگاه الزهرا بیان شد: سازمان‌های سلامت و توانمند از درون خود مدیر تربیت می‌کنند و جانشین‌پروری و تربیت نیرو‌های کارآمد را برای خود توفیق تلقی می‌نمایند.
روز هجدهم فروردین ماه سال 1398 مراسم تودیع خانم منصوره حافظ القرانی، مدیر سابق مالی دانشگاه و معارفه خانم راضیه مقیمی مدیر جدید مالی دانشگاه در سالن اندیشه برگزار گردید.
در این مراسم خانم دکتر ملانظری، رئیس دانشگاه، آقای دکتر رحمانی معاون اداری و مالی ، آقای دکتر فتاحی، مدیر امور اداری و پشتیبانی و تمامی همکاران حوزه مالی و طرح و برنامه حضور داشتند.
در ابتدا دکتر رحمانی ضمن تشکر از زحمات خانم حافظ القرانی و خدمات ایشان در دوران حضور در امور مالی، انتخاب خانم مقیمی را نشان یک سیستم سازمانی سلامت دانستند که در درون خود ظرفیت‌های مدیریتی را پرورش می‌دهد.
معاون اداری و مالی دانشگاه الزهرا از مدیر جدید درخواست نمودند که در دوران مدیریت خود ضمن استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، به جانشین پروری و آماده‌سازی نیروهای جوان بپردازد. ایشان همچنین بر استفاده از سیستم ERP نیز تأکید نمودند.
در این مراسم رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات و زحمات قابل تقدیر خانم حافظ القرانی، از تلاش‌های مؤثر ایشان در مدت مدیریت، به ویژگی خاص ایشان اشاره نمودند که خانم حافظ القرانی علاوه بر مدیریت امور مالی دانشگاه، بر دل همکاران دانشگاه نیز مدیریت کرده‌اند. همچنین ایشان اظهار نمودند : خانم حافظ با علاقه‌مندی تمام به کار و حرفه‌ی خود با روی خوش و اخلاق نیکو، همراهی و همدلی تمامی همکاران را برای خدمت‌رسانی با دانشگاه همراه داشتند خانم دکتر ملانظری بیان کردند که؛ همانگونه که اشاره شد، سازمان سالم و توانمند از درون خود به تربیت مدیر می‌پردازد و این امر را یک توفیق تلقی می‌نماید.
ایشان تأکید نمودند که با توجه به بازنشستگی تعداد زیادی از نیرو‌های با سابقه و جوان شدن نیروها، نقش کارکنان جوان با مسئولیت پذیری و انجام امور محوله و تسلط به تمامی فرایند‌ها، در حفظ سلامت سازمانی و ایجاد فرصت برای پرورش مدیران لایق از درون سیستم بسیار پررنگ است. دکتر ملانظری ابراز امیدواری کردند که نیروهای جوان با تأسی از همکاران با تجربه خود را توانمند‌تر نمایند تا ان‌شاالله هریک از آنان ظرفیتی باشند برای قرار گرفتن در سمت مدیریتی و آینده دانشگاه.
نیروهای جوان در حفظ و ارتقاء سلامت سازمانی و پرورش مدیران لایق از درون سیستم نقش مؤثری دارند.
رئیس دانشگاه الزهرا از انتخاب خانم مقیمی اظهار خوشحالی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند و بیان کردند؛ از آنجایی که امور مالی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و در شرایط خاص نیازمند تدبیر و دقت نظر ویژه است.
ایشان خانم مقیمی را نیرویی تعریف نمودند که با توجه به سوابق و تجارب خوب ان‎‌شالله در تداوم مسیر پیاده‌سازی سیستم مالی جدید می‌توانند نقش مؤثری داشته باشند و از تمامی نیروها این حوزه خواستند که همدلانه به همکاری به ایشان بپردازند.
در خاتمه برخی از همکاران حاضر در جلسه به ذکر برخی از تلاش‌ها و اقدامات خوب خانم حافظ پرداخته و از ایشان تقدیر نمودند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:339
تصاویر مرتبط:

  • جانشین پروری، نمایانگر سیستم سازمانی سلامت است_0
  • جانشین پروری، نمایانگر سیستم سازمانی سلامت است_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.