۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن
معاونت فرهنگی:
اولین دوره ی مسابقات ملی میکروگلایدر همراه با کارگاه آموزشی
زمان: 16 اسفند 97
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) با همکاری کارگروه بالهای پرواز و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک ایران و حمایت دانشکده فنی و مهندسی "اولین دوره ی مسابقات ملی میکروگلایدر" را همراه با "کارگاه آموزشی و پشتیبانی ساخت میکروگلایدر" در اسفند ماه 1397 برگزار می کند.
هدف از این مسابقه که در دو لیگ دانشجویی و دانش آموزی برگزار می شود ، آشنایی افراد با علومی همچون آیرودینامیک، سازه، کنترل و... ، همچنین فرآیند طراحی و ساخت، بروز خلاقیت ‌های فردی، تقویت بنیه علمی و دخیل کردن دانش آموزان و دانشجویان کشور در رشد فرهنگ عمومی مهندسی، آشنایی دانش آموزان با مباحث و رشته مهندسی و صنعت هوا فضا، ، آشنایی با کارگروهی و گسترش فرهنگ آن و ایجاد درک صحیح از استعدادها و علایق و شناسایی طرح ‌های برتر نیز از اهداف این مسابقه است.
شرکت کنندگان می توانند برای یادگیری تکنیک های ساخت و اسمبل کردن گلایدر در کارگاه آموزشی ساخت میکروگلایدر که در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می شود، شرکت نمایند.
گفتنی است که برگزاری این مسابقه انجام می شود.
این مسابقه در روز پنجشنبه 16 اسفند ماه 1397 در دانشگاه الزهرا (س) برگزار خواهد شد.
ثبت نام از طریق سایت https://evnd.co/3xj9z
کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس مستقیم با شماره 09386038835 امکان پذیر است.
کانال تلگرام اطلاع رسانی مسابقه : micro_glider@
آیدی تلگرام: mechanic_alzahra_admin@
این مسابقه مناسب علاقه مندان به این حوزه و رشته های مهندسی مکانیک، هوافضا، طراحی صنعتی است و شرکت برای عموم دانشجویان و دانش آموزان آزاد است.
 
 
 
 
تاریخ:
1397/10/26
تعداد بازدید:
122
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.