۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
دیدار رییس دانشگاه الزهرا(س) با سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان
ارسال شده در تاریخ 1397/05/15
ساعت 10:10
دکتر مهناز ملانظری- رییس دانشگاه الزهرا(س)-در تاریخ 14 مردادماه 97 با دکتر روزبهانی-سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور قرقیزستان- در محل دفتر ریاست دانشگاه دیدار نمود. در این ملاقات که با حضور دکتر حجت الله جوانی- معاون مدیر بین الملل دانشگاه- برگزار گردید؛ پیشبرد و انجام تعاملات علمی و بین المللی با دانشگاه های کشور غنا مورد بررسی قرار گرفت.
در این دیدار دکتر روزبهانی به تفصیل به معرفی زمینه های فرهنگی و سوابق تاریخی و ایران و قرقیزستان پرداخته و از لزوم انجام فعالیت های علمی و فرهنگی با توجه به ظرفیت های موجود در این کشور سخن گفت.
ریاست دانشگاه الزهرا(س) نیز امکانات و توانایی ها و قابلیت های دانشگاه در زمینه های مختلف را بیان نمودند. ریاست دانشگاه نیز امکانات و توانایی ها و قابلیت های دانشگاه در زمینه های مختلف را توضیح داده و ضمن اشاره به ظرفیت و توانایی های مرکز آزفای دانشگاه در آموزش زبان فارسی، امکان آموزش به صورت حضوری و مجازی در این مرکز را مورد تاکید قرار داد. سپس دکتر جوانی به معرفی توانایی های بین المللی دانشگاه در حوزه های مختلف و فعالیت های جاری با کشور های روس زبان اشاره نموده و در ادامه زمینه های همکاری در حوزه های مختلف علمی و بین المللی را توضیح داد.
همچنین مقرر شد که با افزایش ارتباط با سفارت ایران در قرقیزستان بتوان برای انجام تعاملات علمی و ایجاد همکاری های بین المللی با دانشگاه ها و مراکز علمی آن کشور اقدام نمود.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:373
تصاویر مرتبط:

  • دیدار رییس دانشگاه الزهرا(س) با سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.