۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
نشست ریاست و مسئولان دانشگاه الزهرا (س) با ریاست و مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
ارسال شده در تاریخ 1397/04/16
ساعت 09:52
نشست ریاست و مسئولان دانشگاه الزهرا (س) با ریاست و مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی13/4/1397نشست مشترک ریاست و مسولان دانشگاه الزهرا (س) با ریاست و مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دکتر محمد علی ربانی رئیس مرکز مطالعات فرهنگی بین المللی، و دکتر مهرداد رخشنده رئیس مرکز توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی سازمان در روز چهارشنبه 13 تیر 1397 در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد. در این نشست دکتر مهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا (س)، دکتر مهدی سیف برقی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر پریچهر حناچی مدیر همکاری های علمی بین المللی از دانشگاه الزهرا (س) حضور داشتند.
دکتر مهناز ملانظری ضمن تشکر از ریاست سازمان، ابتدا به معرفی ظرفیت های آموزشی پژوهشی و بین المللی دانشگاه الزهرا (س) پرداخت، پس از آن فهرست همکاری های علمی و فرهنگی میان دانشگاه با سازمان را برشمرد. ایشان ضمن ابراز خرسندی و استقبال از استفاده سازمان از توانایی ها و ظرفیت های علمی اساتید دانشگاه پیشنهاد نمود به منظور استفاده بهینه از این ظرفیت ها و اعزام اساتید مورد نظر سازمان برای شرکت در مجامع بین المللی ، فرایندهای پیش بینی شده موجود در دانشگاه مورد توجه و استفاده قرار گیرد تا انجام همکاری های اساتید دانشگاه با آن سازمان تسریع گردد. سپس دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان ضمن خیر مقدم به میهمانان با اشاره به سوابق موفق همکاری های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با دانشگاه الزهرا (س) در خصوص توسعه همکاری ها ابراز امیدواری نمود.
دکتر ربانی نیز از استقبال مرکز در خصوص مشارکت دانشگاه الزهرا (س) در نشست های بین المللی خبر داد. همچنین دکتر رخشنده ضمن اشاره به ظرفیتها و زیرساخت های دانشگاه الزهرا (س) بر همکاری میان دانشگاه و مرکز تأکید نمود و در پایان مقرر گردید نشستی در دانشگاه الزهرا (س) با حضور معاونین و روسای دانشکده ها و معاونین سازمان با موضوع بررسی راهکار های همکاری برگزار گردد.

 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:364
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.