۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد
ارسال شده در تاریخ 1397/04/07
ساعت 10:29
اولین گروه از دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س) فارغ التحصیلی خود را در تاریخ ششم تیرماه 97 جشن گرفتند.
این مراسم با حضور دکتر مهناز ملانظری،رییس دانشگاه، حمید کردبچه، رییس دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، خدیجه مظفری، مدیر گروه حقوق، جمعی از مدیران و استادان رشته حقوق دانشگاه الزهرا و دانشجویان ورودی سال تحصیلی 93_94 رشته حقوق در سالن دکتر مصلی نژاد دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی برگزار گردید.
در آغاز برنامه رئیس دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی ضمن تبریک به فارغ التحصیلان رشته حقوق، بیان کرد: دانشکده علوم اقتصادی بزرگترین دانشکده، برترین و تقریبا قدیمی ترین دانشکده این دانشگاه است؛ در این دانشکده 6 گروه داریم که گروه حقوق جدیدترین گروه آن و ورودی های 93 اولین ورودی های این گروه هستند که امروز فارغ التحصیل می شوند.
وی با تاکید به دانشجویان درباره آینده شغلی و تحصیلی آنها گفت: شما باید برنامه ویژه ای برای آینده خود داشته باشید که عموما تحصیل و یا ورود به بازار کار در رشته خود است.
دکتر کردبچه ادامه داد: شما با مشکل بازار کار به سبب مشکلات و پرونده های حقوقی متعدد در کشور روبه‌رو نیستید و می‌توانید حوزه های مختلف قضاوت، وکالت،سردفتری، کارشناس ادارات و... فعالیت کنید.
وی در پایان سخنانش گفت: امیدواریم در آینده همین دوستانی که امروز فارغ التحصیل می شوند انجمن گروه حقوق این دانشگاه را راه اندازی کنند.
در ادامه برنامه مدیر گروه حقوق دانشگاه الزهرا ضمن گزارشی از این چهار سال، به فارغ التحصیلان گفت: شما امروز اولین نمایندگان حقوق این دانشگاه در جامعه هستید. هر آنچه از شما دیده و شنیده می شود به نام مقدس این دانشگاه پیوند می خورد و در آینده دانش آموختگان این دانشگاه را به نام شما می شناسند و از شما می‌خواهم که نمایندگان شایسته ای برای این دانشگاه باشید و برای این دانشگاه افتخار بیافرینید.
پس از پایان صحبت های مدیر گروه حقوق، دکتر مهناز ملانظری طی سخنرانی کوتاهی به فارغ التحصیلان گفت: قطعا در اولین سری ورود هر رشته ای به دانشکده کم و کاستی هایی وجود دارد ولی به حق باید بگوییم که همکاران در دانشکده و گروه حقوق، تمام تلاششان را کرده اند که اولین فارغ التحصیلان ما به عنوان سفیران و معلمان شایسته در جامعه حقوقی پدیدار شوند و با افتخار امروز می گوییم که با تلاش هایی که شده این اتفاق افتاده است و دانشجویانی توانمند از این دانشکده بیرون آمده اند.
وی در پایان افزود: این جشن فارغ التحصیلی جشنی اولیه برای شما دانشجویان خاص این دانشگاه است و جشنی بزرگتر در بیستم تیر ماه برای تمامی فارغ التحصیلان برگزار می شود.
ادامه جشن با خاطره بازی هایی از سوی دو فارغ التحصیل دست به قلم این رشته و عکس های دانشجویان با استادانشان رقم خورد و در پایان جشن از تمامی فارغ التحصیلان این رشته تقدیر به عمل آمد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:2136
تصاویر مرتبط:

  • جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س)_0
  • جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س)_0
  • جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س)_0
  • جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانش آموختگان رشته حقوق دانشگاه الزهرا(س)_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.