۱۳۹۶ دوشنبه ۵ تير
انتصابات
انتصاب هاي سال 1396
 
انتصاب هاي ماه خرداد: 
 
خانم دكتر دكتر مهناز اخوان تفتي در تاريخ 96/3/28 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "عضو شوراي سياست گذاري مشاوره و بهداشت روان دانشگاه" منصوب گرديد.
 
خانم دكتر مه سيما پورشهرياري در تاريخ 96/3/28 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "عضو شوراي سياست گذاري مشاوره و بهداشت روان دانشگاه" منصوب گرديد.
 
خانم دكتر اعظم فرح بيجاري در تاريخ 96/3/28 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مديرگروه روانشناسي" منصوب گرديده و از زحمات خانم دكتر مهرانگيزپيوسته گر قدرداني شد.
 
خانم دكتر معصومه حسين زاده شهري در تاريخ 96/3/27 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "رئيس مركز كارآفريني و ارتباط با جامعه منصوب" منصوب گرديد.
 
خانم دكتر فخري سادات حسيني در تاريخ 96/3/27 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "رئيس امور آزمايشگاه ها" منصوب گرديد.
   
خانم دكتر ندا گليجاني مقدم در تاريخ 96/3/22 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "معاون فرهنگي و اجتماعي" منصوب گرديده و از زحمات خانم دكتر خديجه كريمي علويجه قدرداني شد. 
 
آقاي دكتر حسين راغفر در تاريخ 96/3/22 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مشاور رياست دانشگاه در امور راهبردي" منصوب گرديد. 
 
خانم دكتر ناهيد جليلي مرند در تاريخ 96/3/13 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مديرگروه فرانسه" منصوب گرديده و از زحمات آقاي دكتر محمدرحيم احمدي قدرداني شد. 

آقاي دكتر پرويز فتاحي در تاريخ 96/3/13 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مديرگروه صنايع" منصوب گرديده و از زحمات آقاي دكتر جعفر باقري نژاد قدرداني شد. 
 
انتصاب هاي ماه ارديبهشت:
 
خانم دكتر مهناز امير خاني در تاريخ 96/2/27 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مشاور رئيس دانشگاه در امور فرهنگي-دانشجويي" منصوب گرديد.
 
آقاي دكتر داريوش بهمردي در تاريخ 96/2/20 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "عضو شوراي دانشگاه" منصوب گرديد. 
 
خانم دكتر رقيه رستم پور در تاريخ 96/2/20 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "عضو شوراي دانشگاه" منصوب گرديد.
 
آقاي دكتر سيد مسلم حسيني ادياني در تاريخ 96/2/18 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "مدير گروه فقه و مباني حقوق اسلامي" منصوب گرديده و از زحمات آقاي محمد حسين عالمي قدرداني شد.
 
آقاي دكتر علي رحماني در تاريخ 96/2/6 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "معاون اداري - مالي" منصوب گرديد.
 
انتصاب هاي ماه فروردين:
 
آقاي محمدرضا فرهمندنژاد در تاريخ 96/1/28 به حكم رئيس دانشگاه، به عنوان "سرپرست حراست دانشگاه" منصوب گرديده و از زحمات آقاي دكتر سيد محمد موسوي قدرداني شد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1396/03/29
تعداد بازدید:
463
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.