۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
ملاقات رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده علوم ریاضی
ارسال شده در تاریخ 1397/03/07
ساعت 09:15
روز یکشنبه 6/3/97 دکتر مهناز ملانظری-رئیس دانشگاه الزهرا(س)- به همراه دکتر سیف برقی-معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی-، دکتر اردوخانی- معاون پژوهشی و فناوری-، دکتر رحمانی- معاون اداری و مالی-، دکتر گلیجانی مقدم-معاون فرهنگی و اجتماعی-، دکتر بختیاری، معاون دانشجویی- در محل سالن اندیشه با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده علوم ریاضی ملاقات و گفتگو نمودند.
در این نشست ابتدا دکتر شمس، رئیس دانشکده علوم ریاضی، ضمن قدردانی از ریاست دانشگاه به سبب پشتیبانی و حمایت از اقدامات دانشکده در راستای برنامه راهبردی دانشگاه، گزارشی از فعالیت های دانشکده را ارائه نمود. سپس برنامه های آتی دانشکده و زیرساخت های مورد نیاز برای اجرای برنامه ها را توضیح داده و هماهنگی و همکاری همه بخش ها را در راستای رفع موانع و مشکلات خواستار گردید. در ادامه مدیران گروه های آموزشی و اعضای هیات علمی حاضر در جلسه سوال ها و درخواست های خود را مطرح نمودند.
سپس دکتر ملانظری ضمن خوشامد گویی و قدردانی از زحمات کلیه همکاران دانشکده علوم ریاضی، به سوالات مدعوین پاسخ داده و بر این موضوع که برنامه های تعالی بخش دانشکده که منجر به ارتقاء علمی و پژوهشی دانشگاه می گردد، مورد حمایت و پشتیبانی مسئولان خواهد بود تاکید نمود. سپس معاونین نیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:402
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.