۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
تشکیل اولین جلسه شورای تخصصی دانشجویی با حضور ریاست دانشگاه و اعضای جدید شورا
ارسال شده در تاریخ 1397/02/30
ساعت 09:21
اولین جلسه شورای تخصصی دانشجویی با حضور رئیس دانشگاه و اعضای جدید در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 97 تشکیل گردید. در این جلسه معاون دانشجویی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر دانشجویی، مدیر کل فرهنگی، سرپرست مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت، مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر، نماینده شورای تخصصی آموزشی، نماینده شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی، نماینده شورای تخصصی فرهنگی، نماینده شورای پژوهش و فناوری، دو دانشجو به پیشنهاد معاون دانشجویی و تشکل های رسمی دانشجویی، رییس اداره امور خوابگاه های دانشجویی، مدیر تربیت بدنی، مسئول اداره تغذیه و کارشناس مسئول پیگیری معاونت دانشجویی حضور داشتند.
اعضای شورا ضمن مروری بر تاریخچه جلسات شورای دانشجویی در خصوص ماده 12 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و وظایف و اختیارات شورا، به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این جلسه خانم دکتر ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا به همفکری و هم افزایی اعضاء به منظور برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص مسائل مربوط به دانشجویان و همچنین تعامل و ارتباط تنگاتنگ واحدهای دانشگاه با حوزه معاونت دانشجویی از طریق این شورا به ویژه در مورد مسائل آموزشی تاکید نمود.
در ادامه جلسه مدیران حوزه معاونت دانشجویی به معرفی و تشریح حوزه عملکرد خود پرداختند و در پایان، موضوعات پیشنهادی به منظور قرار گرفتن در دستور جلسه شورای آتی ارائه شد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:112
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.