۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
مراسم انزجار از جنایات آمریکا و عمل غاصبانه انتقال سفارت به بیت المقدس در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد
ارسال شده در تاریخ 1397/02/29
ساعت 09:28
روز چهارشنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه 97 مراسم انزجار از ظلم و جنایت آمریکا و عمل غاصبانه انتقال سفارت از تل آویو به بیت المقدس با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در صحن مسجد فاطمه الزهرا (س) رأس ساعت 30/12 با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز گردید. در این مراسم حجت الاسلام خان بیگی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه الزهرا سخنرانی نمود. سپس متن قطعنامه توسط خانم نیلوفر دالوند، دانشجوی این دانشگاه قرائت شد و شرکت کنندگان با بانک رسای الله اکبر و خامنه ای رهبر بندهای قطعنامه را تأیید نمودند و در پایان با شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل و..... انزجار خود را از عمل قبیحانه آمریکا اعلام کردند.
متن قطع نامه به شرح زیر می باشد:
 
 
بسم الله الرحمن و الرحیم
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ 
( سوره اسراء- آیه 1)
حمد و سپاس بیکران، خداوند سبحان را که در آخرین روز ماه شعبان المعظّم توفیق عطا نمود تا با تأسی به سخن مولای متقیان که فرمود: کُونا لِلظالِمِ خصماً لِلمظلوُم عَوناً ( دشمن ظالم و یار مظلوم باشید ) 
گرد هم آئیم تا بیزاری خود را از جبهۀ سلطۀ و استکبار جهانی و جاهلّیت مدرن اعلام نمائیم.
ما جامعه دانشگاهیان دانشگاه الزهرا (س) اعم از ریاست دانشگاه، مسئولان، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نموده و مواضع خود را با بانک رسای الله اکبر و خامنه ای رهبر به جهانیان اعلام می داریم :
1- اقدام غاصبیانه و ظالمانۀ رئیس جمهور آمریکا در به رسمیّت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، را به شدّت محکوم نموده و چنین اقدامی را از سَر عجز و ناتوانی آمریکا و رژیم صهیونیستی می دانیم.
2- انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، اولین قبلۀ مسلمانان جهان جز رسوایی سیاسی برای سیاستمداران آمریکا، نتیجه ای نخواهد داشت و بزودی سیل خروشان مظلومان و مسلمانان جهان، بُنیان این خانۀ سُست عنکبوتی را ریشه کن خواهد کرد .
3- آزادی قدس شریف و تلاش برای زوال و نابودی قطعی اسرائیل و محو رژیم کودک کش صهیونیستی را همچنان اولویت اوّل جهان اسلام دانسته و تمامی ظرفیت های مادی و معنوی خود را در حمایت از انتفاضۀ فلسطین و خط مقاومت به کارخواهیم گرفت.
4- فتنۀ داعش و تروریست های تکفیری درمنطقه، و جنایات وحشیانه رژیم متجاوز آل سعود علیه مردم مظلوم یمن و بحرین را نقشۀ مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه برای ایجاد شکاف و تفرقه بین مسلمین و امنیت سازی برای رژیم کودک کش اسرائیل دانسته و هر اقدامی که ظرفیت های انقلابی جهان اسلام را قربانی منافع صهیونیست های خبیث و قدرت های استکباری نماید؛ محکوم می نمائیم.
5- آمریکا را همچنان شیطان بزرگ، غیر قابل اعتماد و دشمن شمارۀ یک اسلام و مسلمین دانسته و با محکوم نمودن نقض آشکار برجام در اقدام غیرقانونی اخیرش از دولت و مسئولان اجرائی و نظارتی جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم درتداوم برجام، مطابق رهنمود های مقام معظم رهبری عمل نمایند و با تضمین گرفتن از 5 کشور باقیمانده در برجام، از حقوق ملت عزیز ایران آنگونه که شایستۀ این ملّت غیور شهید پرور است دفاع نمایند.
والسلام
ارسال کننده:
تعداد بازدید:189
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.