۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
حضور رئیس دانشگاه الزهرا (س) و هیأت همراه در جمع دانشجویان سرای فرزانگان
ارسال شده در تاریخ 1397/02/24
ساعت 08:38
همزمان با بزرگداشت هفته سراهای دانشجویی، روز یکشنبه مورخ 23 اردیبهشت ماه 97 خانم دکتر ملانظری، رئیس دانشگاه به همراه، معاونین و روسای حوزه دانشجویی از ساعت 20:30 الی 24 در جمع دانشجویان خوابگاهی حضور یافتند.
در این دیدار صمیمانه دبیر شورای صنفی، در خصوص طرح مدیریت سبز، تفکیک زباله، راه اندازی کمپین جمع آوری بطری های پلاستیکی و برنامه های در دست اقدام گزارشی از عملکرد چند ماهه ی این شورا ارائه کرد. سپس به مناسبت بزرگداشت مقام فردوسی، قسمت هایی از شاهنامه توسط یکی از دانشجویان قرائت شد و مراسم نورافشانی در فضای خوابگاه انجام پذیرفت.
در ادامه دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه و دکتر شهلا بختیاری معاون دانشجویی ضمن تبریک بزرگداشت هفته سراهای دانشجویی با دانشجویان به گفتگو پرداختند و دانشجویان ساکن در خوابگاه خواسته ها و سوالات خود را درباره موضوعات رفاهی، آموزشی، پژوهشی و صنفی از جمله شرایط تخصیص وام های دانشجویی، سرعت اینترنت، کیفیت غذا، ارائه خدمات نظافتی و بهداشتی در مجموعه، ساعات ورود و خروج، تخصیص خوابگاه به دانشجویان سنواتی، مشکلات فضاهای آموزشی و کارگاهی در دانشگاه، نحوه ارزیابی اعضای هیات علمی، ساعت کار کتابخانه مرکزی و... مطرح نمودند و هریک از مسئولان به ارائه پاسخ و گزارش اقدامات انجام شده مرتبط با حوزه ی کاری خود پرداختند.
در پایان جلسه رئیس دانشگاه الزهرا ازحضور در جمع پرشور دانشجویان ابراز خرسندی نمود و به پی گیری مطالبات و اطلاع از اقدامات انجام شده مسئولان دانشگاه از طریق شورای صنفی دانشجویان تأکید کرد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:57
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.