۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
برگزاری سمینار علمی بین المللی مشترک "به سوی محیط زیست عاری از آلودگی" با همکاری دانشگاه کوفه
ارسال شده در تاریخ 1397/02/23
ساعت 14:06
در راستای اجرایی سازی تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه کوفه (2013)، و با دعوت دکتر عباس علی الفحام رئیس دانشکده علوم تربیتی دختران کوفه، دکتر عمران مرادلو عضو هیأت علمی دانشکده شیمی دانشگاه الزهرا (س) در سمینار علمی بین المللی "به سوی محیط زیست عاری از آلودگی" شرکت کرد. در این سمینار دکتر مرادلو با ارائه سخنرانی با عنوان "شیوه های جلوگیری از آلودگی آب رودخانه ها با پسماندهای صنعتی بر اساس تجربه های عملی" از سوی دانشگاه الزهرا (س) مشارکت نمود.

در مراسم افتتاحیه سمینار نماینده رئیس دانشگاه کوفه دکتر محسن العبادی ضمن تشکر از برگزارکنندگان سمینار و خوشآمدگویی به نماینده دانشگاه الزهرا (س)، بر اهمیت همکاری علمی با دانشگاه الزهرا (س) تأکید کرد.

سمینار در سه محور با سخنرانی دکتر عمران مرادلو از گروه شیمی دانشگاه الزهرا (س)، دکتر خدیجه جبار علی از گروه شیمی، دکتر احلام کاظم نعیم از گروه زیست شناسی، دکتر صاحب نعمه عبدالواحد از گروه فیزیک دانشگاه کوفه از 16 تا 18 اردیبهشت ماه ادامه یافت.

دکتر مرادلو در این سفر با ریاست دانشکده علوم تربیتی دختران دانشگاه کوفه دکتر عباس علی الفحام، معاون فرهنگی دانشکده دکتر محمد دوش، و دکتر جبار عبادی محمد معاون اداری دانشکده ملاقات و در خصوص ادامه همکاری ها به بحث و گفتگو پرداختند. همچنین دکتر مرادلو از آزمایشگاه های شیمی و بیولوژی دانشگاه کوفه بازدید، و با مدیر گروه شیمی و بیولوژی دانشگاه گفتگو و راهکارهای بررسی همکاری علمی را مورد بررسی قرار دادند.

در سمینار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف، برخی از روسای دانشکده ها، معاونین و اساتید دانشگاه، نمایندگان اداره بهداشت و شهردار نجف حضور داشتند. در پایان دانشگاه کوفه از حضور نماینده دانشگاه الزهرا (س) در سمینار با تقدیم لوح یادبود دانشگاه و تقدیرنامه تشکر کرد.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:143
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.