۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
انتخاب استاد دانشگاه الزهرا (س) در زمره سرآمدان آموزش عالی کشور
ارسال شده در تاریخ 1397/02/18
ساعت 14:15
در ایام دهه سرآمدی آموزش در دانشگاه‌ها، روز سه شنبه مورخ 18 اردیبهشت ماه 97، سومین همایش ملی آموزش عالی کشور با حضور دکتر شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سایر مسئولان دانشگاهی، دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س) و دکتر سیف برقی، معاون آموزشی دانشگاه الزهرا (س) در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده و سرآمدان آموزش عالی کشور معرفی شدند.
در این مراسم از دکتر سعید رضایی شریف آبادی، استاد رشته علم اطلاعات و دانش شناسی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) به عنوان یکی از یازده نفر سرآمدان آموزش عالی کشور با اهدای لوح تقدیر گردید.
همچنین در این همایش از مرحوم دکتر سیدقاسم میرعمادی استاد دانشگاه صنعتی شریف تقدیر شد که لوح تقدیر وی به فرزند او اهداء شد. دکتر روح الله باقری از دانشگاه صنعتی اصفهان، دکتر علی سقفی از دانشگاه علامه، دکتر محمدرضا حافظ نیا از دانشگاه تربیت مدرس، دکتر مرتضی خوش خوی از دانشگاه شیراز، دکتر عبدالله شمس از دانشگاه شهید بهشتی، دکتر کوروش شهریار از دانشگاه امیرکبیر، دکتر سیدمحمد کاشفی از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر محمدرضا نیشابوری از دانشگاه تبریز و دکتر سیدمحمدعلی موسویان از دانشگاه تهران به عنوان سرآمدان آموزش عالی کشور معرفی و تقدیر شدند.
لازم به ذکرست پارامترهایی که برای انتخاب این افراد مهم بوده عبارت است از: اشتهار در امر آموزش، پرورش دانشجویان سرآمد اثرگذار در سطح ملی و جهانی، اثرگذاری فراتر از کلاس درس، توجه به کارآفرینی در تدریس و توجه به تنوع دانشگاه‌ها در سراسر کشور بوده است.
بنا به گفته معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نکته مهم این همایش‌ها توجه به مسئله آموزش و ضرورت کیفیت‌بخشی به آموزش در دانشگاه‌های کشور است. این همایش با هدف تحقق سند آمایش آموزش و ارتقای کیفیت آموزش مشتمل بر 6 پنل با موضوعات آموزش عالی میان رشته‌ای، آموزش‌های مهارتی، فرایندهای یاددهی اثربخش، بین‌المللی شدن آموزش عالی، فرایندهای پذیرش دانشجو و ساماندهی آموزش عالی برگزار می شود و در هر یک از پنل‌ها سخنرانان از سراسر کشور حضور دارند.
روابط عمومی به نمایندگی از جامعه علمی دانشگاه الزهرا(س) این افتخار را به دکتر رضایی شریف آبادی تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت های روزافزونشان را از درگاه باریتعالی آرزومندست.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:148
تصاویر مرتبط:

  • تصویر اول_0
  • تصویر دوم_0
  • تصویر سوم_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.