۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
بازدید دانش آموزان دبیرستانی از امکانات دانشگاه الزهرا(س)
ارسال شده در تاریخ 1397/02/10
ساعت 09:18
پیرو برنامه راهبردی دانشگاه الزهرا(س) مبنی بر معرفی امکانات و ویژگی های دانشگاه به دانش آموزان زبده و برتر در مقطع دبیرستان، با هماهنگی روابط عمومی دانشگاه و همکاری دانشکده ها و کتابخانه مرکزی، تعدادی از دانش آموزان پایه 11 هنرستان راه شایستگان واقع در منطقه 3 آموزش و پرورش شهر تهران در مورخ 5/2/97 از ساعت 30/9 الی 30/11 به منظور شناخت بیشتر از رشته های هنری از کارگاه های فعال دانشکده هنر بازدید نمودند. دانش آموزان ضمن بازدید از کارگاه های چاپ اسکرین و چاپ باتیک دکتر یاقوتی، نقاشی استاد اسعدی، طراحی استاد بیرامی و منبت استاد مشایخی و فلز طراحی صنعتی و تشعیر استاد اسکندری و لعاب دکتر محمدزاده و سایت های کامپیوتری از توضیحات اساتید رشته های تخصصی هنر بهره بردند.
همچنین گروهی دیگر از دانش آموزان پایه سوم متوسطه اول دبیرستان آرارات جهت آشنایی با رشته های دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ 09/02/1397 از آزمایشگاه های جانور شناسی دکتر زارعی، زیست شناسی جانوری دکتر امامیان، میکروب صنعتی دکتر نوروزی دانشکده علوم زیستی بازدید نمودند. اساتید و کارشناسان مربوطه توضیحاتی در خصوص تشریح گونه های مختلف جانوری، ویژگی های زیستی و سلولی و خلاصه ای از نتایج حاصل از مطالعات پزوهشگران این حوزه در زندگی انسان ها را به دانش آموزان ارائه داده و به سوالات فراوان دانش آموزان پاسخ دادند. این دانش آموزان از آزمایشگاه دانشکده فیزیک و شیمی هم دیدن کرده و با توضیحات خانم خسروشاهی، با رشته ها و امکانات این دانشکده نیز آشنا شدند. برنامه بعدی این دانش آموزان بازدید از کارگاه های دانشکده هنر و کتابخانه مرکزی دانشگاه بود که بسیار مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.
دانش آموزان در بدو ورود با استقبال کتابدار کتابخانه مرکزی از طبقات مختلف این مجموعه دیدن نموده و منابع مربوط به هر طبقه برایشان توضیح داده شد. بسیاری از آن ها به جستجوی کتاب هایی در زمینه هنر، فنی مهندسی، حسابداری پرداختند و سوالاتی در مورد آن ها از کتابداران می پرسیدند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:20
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.