۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
همزمان با روز جهانی زمین پاک نحوه تفکیک پسماند در سطح دانشگاه آموزش و فرهنگ سازی شد
ارسال شده در تاریخ 1397/02/03
ساعت 11:41
همزمان با روز جهانی زمین پاک در تاریخ دوم اردیبهشت ماه 97 و به دنبال اهداف کمیته اصلاح الگوی مصرف، مدیریت پسماند به همت مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه الزهرا(س) از ساعت 8 صبح الی 14 در دو قسمت سایت شمالی و سایت شرقی دانشگاه و با حضور کارشناس های اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه 3 تهران و به منظور فرهنگ سازی تفکیک پسماند در مبدأ و کاهش آلاینده های زیست محیطی برای نسل آینده و استقرار نظام مدیریت سبز نحوه تفکیک پسماند در سطح دانشگاه آموزش و فرهنگ سازی شد.
در این راستا با تعبیه سطل هایی با رنگ های مختلف، نحوه تفکیک زباله به کلیه نیروهای خدماتی، دانشجویان و سایر همکاران آموزش داده شد.
تعدادی از دانشجویان نیز به منظور آموزش و تسری فرهنگ تفکیک پسماند انتخاب شده و پس از آموزش در کارگاه های توجیهی تفکیک پسماند در واحد مدیریت امور اداری و پشتیبانی و توضیحات تکمیلی خانم دکتر محمدی با پوشش جلیقه و کلاه هایی که شعار های زیست محیطی بر روی آن درج گردیده است مامور به بازدید و ارائه گزارش از تمام قسمت های دانشگاه شدند.
مشاهده این تلاش و همدلی دانشجویان و همکاران اداره امور عمومی موجب تشویق و ترغیب سایر دانشجویان و همکاران دانشگاهی گردیده و با حضور در ایستگاه های مستقر در سایت شمالی و سایت شرقی ضمن بازدید، اطلاعات بیشتری نیز کسب کردند.
این برنامه با ارائه بروشور به بازدید کنندگان و تاکید بر مدیریت پسماند و با اهدا کیسه های دوستدار محیط زیست به جمعی از دانشجویان و کارمندان با شعار" نه به کیسه های پلاستیکی "پایان یافت .
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:137
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.