۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
دومین نشست هیات رئیسه با اعضاء هیات علمی با موضوع دانشگاه در خدمت جامعه برگزار گردید
ارسال شده در تاریخ 1397/02/04
ساعت 14:41
در راستای ارتقاء سطح کیفی دانشگاه، دومین نشست اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س) با حضور دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه، و معاونین با موضوع دانشگاه در خدمت جامعه در تاریخ سوم اردیبهشت ماه 97 از ساعت 13:20 در سالن دکتر تورانی برگزار گردید.
در این نشست که حدود 200 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه حضور داشتند ابتدا دکتر مهدی سیف برقی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، در خصوص نقش و جایگاه رشته های بین رشته ای و تاثیر آن در جامعه صحبت کرده و سپس دکتر عمران مرادلو، مدیر گروه ارتباط با صنعت و جامعه معاونت پژوهشی، ضمن بیان میزان طرح های ارتباط با صنعت دانشگاه، فرایند ارائه طرح از طرف اعضای هیئت علمی به ویژه در رشته های علوم انسانی را توضیح داد.
سپس اعضای حاضر نکات و سوال های خود را مطرح نموده و مستمع پاسخ مسئولان بودند. در پایان دکتر یداله اردوخانی، معاون پژوهشی و فناوری، ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده بر این موضوع تاکید نمود که حوزه معاونت پژوهشی طی یک سال گذشته با بازنگری آیین نامه ها و اصلاح فرایندها، زیرساخت های لازم در مسیر ارتقا فعالیت های پژوهشی و فناورانه اعضای هیات علمی را فراهم نموده و آماده دریافت نقطه نظرات سازنده در این ارتباط از همکاران می باشد.
لازم به توضیح است این نشست تا ساعت 16 ادامه یافته و در این جلسه بر برگزاری نشست های بعدی حول محور موضوعات تخصصی تاکید شد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:422
تصاویر مرتبط:

  • دومین نشست هیات رئیسه با اعضاء هیات علمی_0
  • دومین نشست هیات رئیسه با اعضاء هیات علمی_0
  • دومین نشست هیات رئیسه با اعضاء هیات علمی_0
  • دومین نشست هیات رئیسه با اعضاء هیات علمی_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.