۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
حضور معاون دانشجویی در جمع دانشجویان سرای فرزانگان
ارسال شده در تاریخ 1397/01/21
ساعت 10:18
در ادامه سلسله جلسات مسئولان دانشگاه با دانشجویان خوابگاهی در تاریخ 19 فروردین ماه 97 دکتر بختیاری، معاون دانشجویی دانشگاه الزهرا(س)، گیاهی، مدیر امور دانشجویی، میرمعینی، رئیس اداره ی امور خوابگاه ها، از ساعت 18:30 الی 21 در آمفی تئاتر گلستان 4 ، نشستی صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی داشتند.
در این جلسه خانم گیاهی ضمن تبریک سال نو جلسه را آغاز نموده و توضیحاتی در خصوص تشکیل شورای صنفی و فعالیت های این شورا ارائه نمود. ایشان برنامه های این شورا را منشا اثرات و نتایج ارزشمندی برای دانشجویان دانسته و خواستار همکاری بیشتر دانشجویان در اجرای برنامه ها و تقویت آن گردید.
پس از آن مسئولان با توجه به سوالات مطرح شده از سوی دانشجویان، توضیحاتی در خصوص چگونگی واگذاری خوابگاه به دانشجویان سنواتی، معضل وجود گربه در محوطه، طرح تفکیک زباله و ماشن لباسشویی های خوابگاه ارائه نمودند.
در ادامه اعضای جلسه با جمع بندی نظرات طرح شده از دانشجویان خواستند در خصوص نقاشی و زیباسازی فضای خوابگاه طرح های خود را ارائه دهند و در بهتر شدن فضای خوابگاه و اتاق ها با یکدیگر همکاری کنند. در پایان دانشجویان از حضور مسئولان در جمع خود تشکر کردند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:246
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.